• Головна
  • Мобільний офіс «Ощадбанк» відновить свою роботу в прифронтових містах з 15 грудня
09:00, 10 грудня 2021 р.

Мобільний офіс «Ощадбанк» відновить свою роботу в прифронтових містах з 15 грудня

Мобільний офіс «Ощадбанк» відновить свою роботу в прифронтових містах з 15 грудня

Мобільний підрозділ Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» після проведення капітального ремонту відновить роботу з 15-16 грудня. Про це начальник  Донецького обласного управління «Ощадбанку» Світлана Івенко повідомила на брифінгу у Краматорську 7 грудня. 

«Мобільне пересувне відділення на базі автомобілю КРАЗ  тимчасово, у зв’язку з непередбачуваною поломкою на сьогодні знаходиться на ремонті.  Планується відновити роботу після усунення цих поломок з 15-16 грудня. Мобільне пересувне відділення знову надаватиме послуги в тих населених пунктах, де є потреба, - це Авдіївка, Зайцеве, Світлодарськ та інші населенні пункти», -  сказала Світлана Івенко.  

Нагадаємо, що з метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

Основні задачі мобільних підрозділів:

▪️забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ«Ощадбанк»;

▪️покращити якість та доступність банківських послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Донецької та Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;

▪️максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення біля лінії розмежування, у тому числі поблизу КПВВ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банк #Ощадбанк #обслуговування
live comments feed...