![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
14:22, 20 грудня 2021 р.
Товариство Червого Хреста України в Авдіївці передало терцентру інформаційні буклети щодо коронавірусу
![Фото з офіційного сайту ВЦА Фото з офіційного сайту ВЦА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото з офіційного сайту ВЦА
17 грудня 2021 року в приміщенні територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг відбулася зустріч з фахівцем Товариства Червоного Хреста України в місті Авдіївка Паніною Оленою Іванівною.
Про це повідомляє ВЦА.
Під час зустрічі обговорювались питання вакцинації від COVID- 19. Для підопічних територіального центру пані Олена передала інформаційні матеріали та буклети («Щеплення від COVID- 19 рятують життя», , «З чого складаються вакцини», «Щеплення рятують життя», «Подолання стресу та кризи» ).
Соціальні робітники під час відвідування своїх підопічних постійно проводять інформаційно-роз`яснювальні бесіди щодо профілактики запобігання поширенню COVID- 19, тому наглядні матеріали у вигляді буклетів від Товариства Червоного Хреста України, стали в нагоді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...