• Головна
  • В Авдіївці реалізували проєкт "Бути жінкою"
08:00, 28 грудня 2021 р.

В Авдіївці реалізували проєкт "Бути жінкою"

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

В Авдіївці реалізували цікавий творчий проект.  Формат і  змістовна складова цього заходу за 13 років  його щорічного проведення трансформується і доповнюється новими ідеями. Але незмінною залишається традиція: збирати в передріздвяний час всіх, хто відкритий до творчості, до пошуків своєї індивідуальності, хто прагне радості та свободи, хто вміє створювати та ділитися. Цьогорічний проєкт «Бути жінкою» мав тему «Ти важлива».
Про це повідомляє ВЦА.
Протягом трьох днів учасниці, гості досліджували свій власний простір, свої мрії, свої життєві ресурси. Шукали відповіді на одвічні питання: як знайти час, який належатиме тільки собі;  як насолоджуватись вільним часом; як в потоці «маю-мушу-треба» зберегти свою унікальність і власний внутрішній світ; як дружити, як любити, як мріяти. Емоційне наповнення цих днів обіймало всіх учасниць і учасників теплом і довірою, посмішками та відкритістю.
Цей захід відбувся за участі відділу у справах сім’ї молоді та спорту, відділу культури, пластовий курінь Княгині (Пласт Авдіївка), Ірина Маркевич, Ірина Голубєва (Пласт Харків), Олена Кочанова (Пласт Вербуватівка).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт #жінки #творчість
live comments feed...