• Головна
  • УСЗН звертається до отримувачів житлових субсидій
08:20, 6 січня 2022 р.

УСЗН звертається до отримувачів житлових субсидій

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВЦА інформує одержувачів житлових субсидій та мешканців громади, що бажаючі отримувати житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива повинні звернутися до управління соціального захисту населення у 2022 році для подачі заяви та декларації.

Слід пам'ятати, житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до закінчення календарного року, що передбачено Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 №848.

В умовах карантинних обмежень, відвідування УСЗН проводиться за попереднім записом за номером телефону: 0956004026 та при наявності сертифікату про вакцінацію, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавирусу, документу від лікаря про наявність протипоказань, або про перенесення хвороби.

Також, пакет документів для призначення житлової субсидії можна подати: 

  • онлайн, через єдиний портал державних послуг «Дія» за посиланням
  • засобами Укрпошти, надіславши на адресу управління соціального захисту населення: 86065, м. Авдіївка, б-р Шевченка, буд. 13.

Бланки для заповнення заяви та декларації за посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УСЗН #субсидії #газ #паливо
live comments feed...