• Главная
  • Терцентр інформує про роботу в грудні
08:00, 11 января

Терцентр інформує про роботу в грудні

Терцентр інформує про роботу в грудні

За інформцією ВЦА, протягом грудня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг було надано наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 251 особа, в тому числі 53 особи з інвалідністю, яким надано 2114 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 4 особи похилого віку;

-     «послуги перукаря» - 88 осіб (стрижка, фарбування волосся, миття голови, корекція та фарбування брів, укладання волосся, хімічна завивка, стрижка бороди та вусів);
-     «послуги психолога» - 124 особи (психологічна підтримка);
-    «соціальне таксі» 2 особи з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату;
-    мультидисціплінарною командою здійснено 9 відвідувань (юридичне консультування, послуги психолога, перукаря, тощо).

З 25 жовтня 2021 року відділення денного перебування працює в онлайн режимі. На публічній сторінці «Активне та безпечне довголіття м. Авдіївка» у соціальній мережі Фейсбук працівниками відділення підготовлено та опубліковано онлайн-заняття (лекцію від медичної сестри, ранкову руханку на стільцях та віртуальну екскурсію музеями України).

Згідно графіку перевірок на 2021 рік робочою групою територіального центру проведено перевірку якості соціальної послуги догляду вдома трьох дільниць соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома (охоплено 30 отримувачів соціальної послуги).

Надана допомога у формуванні пакету документів для отримання матеріальної допомоги від Авдіївської міської ВЦА 4 підопічним територіального центру та 6 мешканцям м. Авдіївка, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою: вул. Молодіжна,3 (1-й поверх) або за тел.: 095-361-99-06.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#терцентр #допомога #соціальне обслуговування

Комментарии

Объявления
live comments feed...