• Главная
  • В Авдіївці запроваджують систему раннього втручання
14:56, 16 января

В Авдіївці запроваджують систему раннього втручання

В Авдіївці запроваджують систему раннього втручання

Цього тижня в Авдіївці відбулася робоча нарада з питання запровадження та розвитку системи раннього втручання на території громади, яка спрямована на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.

Про це повідомляє ВЦА.

З метою підвищення рівня обізнаності у вищезазначеному питанні в обговоренні взяли участь представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, центру соціальних служб, центру первинної медико – санітарної допомоги, Авдіївської центральної міської лікарні, інклюзивно-ресурсного центру та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

В ході засідання учасники наради акцентували на необхідності розвитку в громаді послуг для дітей з особливими потребами. Значний обсяг роботи в цьому напрямку проводить інклюзивно-ресурсний центр та центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Іскорка».

Під час обговорення влада міста наголосила на необхідності посилення співпраці між відділами та закладами громади з метою створення умов для підвищення рівня участі дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, у повсякденному житті та їх соціальної інклюзії.

В Авдіївці запроваджують систему раннього втручання, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#громада #діти #втручання #Іскорка
Последние новости
Объявления
live comments feed...