• Главная
  • Керівництво Авдіївки долучилось до обласної наради з питань цивільного захисту населення
08:00, 31 января

Керівництво Авдіївки долучилось до обласної наради з питань цивільного захисту населення

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Керівництво Авдіївки долучилось до засідання обласної наради щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту Донецької області у 2021 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2022 рік.

Про це повідомляє ВЦА.

Під час засідання учасники заслухали інформацію стосовно заходів з удосконалення, підготовки та визначення стану готовності до виконання завдань за призначенням органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області. Визначили основні завдання у сфері цивільного захисту на 2022 рік.

Крім того, учасники наради обговорили заходи з контролю за додержанням та виконанням вимог законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

З метою захисту населення від надзвичайних ситуацій в усіх громадах утворені комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сформовані ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, а також відкореговано план реагування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#засідання #ДСНС #надзвичайні ситуації #безпека
Последние новости
Объявления
live comments feed...