• Головна
  • В Авдіївці перевірили доцільність використання грошової допомоги особами, що опинились в складних життєвих обставинах
08:20, 31 січня 2022 р.

В Авдіївці перевірили доцільність використання грошової допомоги особами, що опинились в складних життєвих обставинах

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Минулого тижня до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали представники Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» і представники Естонської ради у справах біженців.

Про це повідомляє ВЦА.

Вказані організації з 2019 року реалізують спільні гуманітарні проєкти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

У зв’язку з закінченням проєкту, в якому надавалась грошова допомога для підготовки до зимового періоду родинам, які отримують соціальні послуги Центру, та з метою моніторингу цільового використання отриманих коштів, директор Естонської ради у справах біженців Еєро Янсон разом з представниками Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» відвідали родини, які отримали вищевказану допомогу.

Гості відмітили, що за три роки работи у Авдіївці вони бачать позитивний результат співпраці з міським центром соціальних служб. Були висловлені взаємні побажання подальшої співпраці та обговорені наступні проєкти, які плануються сумісно реалізовуватися цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #гроші #благодійність #Авдіївка
live comments feed...