• Главная
  • Поліцейські Авдіївки провели з дітьми відкрите заняття на тему «Обережно, незнайомці»
13:45, 31 января

Поліцейські Авдіївки провели з дітьми відкрите заняття на тему «Обережно, незнайомці»

Поліцейські Авдіївки провели з дітьми відкрите заняття на тему «Обережно, незнайомці»

Минулого тижня співробітники поліції Авдіївки провели відкрите заняття на тему «Обережно, незнайомці» у старшій групі місцевого дитячого садочка. Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Метою заняття було ознайомлення дітей з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми, формування навичок правильної поведінки, коли дзвонять у двері, розвиток здатності орієнтуватися в складних ситуаціях та реально оцінювати небезпеку.

Під час заняття було проведено багато цікавих ігор, завдань та повчальних ігрових ситуацій.

Інспектор сектору ювенальної превенції поліції Авдіївки Дмитро Філатов розповів дітям, як треба себе поводити при зустрічі з незнайомцями у ліфті, під’їзді, на вулиці та якщо стукають у двері за відсутності вдома батьків.

Поліцейський розповів дітям й інші правила поведінки на вулиці та у дворі:

- Не грайся на вулиці з настанням темряви.

- Оминай п'яних.

- Не підіймай незнайомих предметів – вони можуть вибухнути.

- Ніколи не грайся і не прогулювайся біля будов, пустирів, де рідко бувають люди.

-Якщо раптом хтось тягне вас за собою – виривайтеся, кусайтеся. І головне – кричіть. Краще кричати такі слова: «Залишить мене! Я вас не знаю! Мене крадуть! Це - чужа людина! Він - не мій батько!». Такі фрази швидше притягнуть увагу людей.

«Більшість з нас прищеплює дітям, що треба бути вихованим і ввічливим до людей, не грубити та не брехати. Усе це, звичайно, так. Але саме тихі, виховані діти частіше стають жертвами злочинців. Адже їх так просто обдурити, а самі вони привчені завжди говорити дорослим тільки правду. Що робити? Невже треба ростити малюка брехуном і грубіяном? Грубіяном ростити не треба, а ось втлумачувати йому, що серед хороших і добрих людей іноді трапляються й погані, просто необхідно», - каже ювенальний поліцейський Дмитро Філатов.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#діти #профілактика #заняття #поліція
Последние новости
Объявления
live comments feed...