• Главная
  • АКХЗ допоміг запобігти забрудненню річок Донецької області
19:20, 31 января

АКХЗ допоміг запобігти забрудненню річок Донецької області

АКХЗ допоміг запобігти забрудненню річок Донецької області
Авдіївський коксохімічний завод придбав та передав Торецькій ОТГ насосні агрегати для перекачування стічних вод в очисні споруди. За підтримки АКХЗ керівництво громади вирішить питання екологічної безпеки донеччан.
Через зношеність насосів у будь-який момент міг статися витік стічних вод у річку Кривий Торець, яка впадає в Сіверський Донець. Саме ця річка забезпечує водою східний регіон України. Нові насосні агрегати підвищать рівень безпеки та надійності системи транспортування стоків, що не допустить ймовірність забруднення стічними водами поверхневих та грунтових вод басейну Кривий Торець.
АКХЗ допоміг запобігти забрудненню річок Донецької області, фото-1
Нагадаємо, завдяки Авдіївському коксохімічному заводу у селищі Нью-Йорк збудують резервну лінію водопостачання від свердловини до магістрального водоводу. Це дозволить забезпечити водою понад три тисячі мешканців прифронтового населеного пункту.
Раніше повідомлялося, що Авдіївський коксохімічний завод придбав для Торецької ОТГ сучасний службовий автомобіль. Завдяки новій спецтехніці бригади фахівців зможуть оперативно реагувати на аварійні ситуації з водопостачанням у селищі Нью-Йорк та найближчих населених пунктах.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АКХЗ #допомога #водоочистка #екологія
Последние новости
Объявления
live comments feed...