• Главная
  • Цього тижня мобільний підрозділ "Ощадбанку" буде працювати в Авдіївці
08:20, 1 февраля

Цього тижня мобільний підрозділ "Ощадбанку" буде працювати в Авдіївці

Цього тижня мобільний підрозділ "Ощадбанку" буде працювати в Авдіївці

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пересувний мобільний підрозділ «Ощадбанку» працюватиме у трьох населених пунктах біля лінії розмежування у Донецькій області з 1 по 4 лютого. В тому числі в Авдіївці.

Відділення на КПВВ «Новотроїцьке» у Новотроїцькому працює на постійній основі з понеділка по п'ятницю - з 8:00 до 16:00.

АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ з метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Цього тижня мобільний підрозділ "Ощадбанку" буде працювати в Авдіївці, фото-1

Основні задачі мобільних підрозділів:

▪️забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ«Ощадбанк»;

▪️покращити якість та доступність банківських послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Донецької та Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;

▪️максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення біля лінії розмежування, у тому числі поблизу КПВВ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#банк #Ощадбанк #обслуговування
Последние новости
Объявления
live comments feed...