• Главная
  • Донеччина вже цього тижня може знову повернутися до "червоної" зони карантину
12:54, 1 февраля

Донеччина вже цього тижня може знову повернутися до "червоної" зони карантину

Донеччина вже цього тижня може знову повернутися до "червоної" зони карантину

Ситуація з захворюваністю на коронавірус в України продовжує погіршуватися. Через це вже цього тижня 9 регіонів країни можуть перейти з помаранчевої до червоної зони карантину. Донеччина в тому числі.

Про це під час брифінгу заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганіченко.

За словами Ганіченка, найближчим часом до червоної зони можуть увійти такі області: Вінницька, Донецька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Сумська, Хмельницька.

Нагадаємо, за встановленими МОЗ правилами, регіон переходить у червону ковід-зону, якщо там протягом трьох днів перевищено два і більше ковід-показники. Наразі у Вінницькій, Донецькій, Волинській, Закарпатській, Одеській та Сумській областях протягом трьох днів перевищено по два показники. У Житомирській та Хмельницькій – по три показники. У Львівській два показники перевищено лише протягом двох днів.

За словами Ганіченка, загалом за минулий тиждень кількість нових випадків Covid-19 в Україні зросла на 75%, госпіталізацій – на 34%. Летальність в Україні зменшилася вчетверо: 0,5% проти 2%, які були на початку "Дельта"-хвилі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#карантин #коронавірус #госпіталізація #омікрон
Последние новости
Объявления
live comments feed...