• Главная
  • Молодь Авдіївського коксохіму завітала до нового навчального центру з охорони праці
10:14, 2 февраля

Молодь Авдіївського коксохіму завітала до нового навчального центру з охорони праці

Молодь Авдіївського коксохіму завітала до нового навчального центру з охорони праці
Амбітні та цілеспрямовані члени молодіжної організації Авдіївського коксохіму завжди в курсі останніх новин та якісних нововведень на підприємстві. Їхня ціль - самовдосконалення та отримання нових емоцій та вражень, вони завжди в епіцентрі подій. Наразі молодіжка відвідала новий центр з охорони праці, який відкрився минулого тижня. 
Кваліфіковані співробітники центру провели для молодих коксохіміків пізнавальний  інструктаж. У тематичних локаціях молодь ознайомилась із загальною інформацією про завод, можливі ризики та знаки безпеки, спецодяг та ЗІЗ, принципи роботи на висоті та з вантажопідйомними механізмами, з балонами та зварювальним обладнанням, пожежною та електробезпекою, з інструментами. 
- Прослухавши невеличкі лекції у кожній локації та подивившись пізнавальні відеоролики, дуже хотілось перевірити отримані нові знання. У великому, просторому  комп'ютерному класі ми пройшли тестування. Це було дуже цікаво та круто. Вважаю, що новий полігон допоможе робітникам краще пізнати рідне підприємство та вдосконалити свої навички та знання, - ділиться враженнями електромонтер ЕРЦ Георгій Шарамбай.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АКХЗ #молодіжка #молодь #навчання #охорона праці
Последние новости
Объявления
live comments feed...