• Главная
  • Ключовий український платник податків закликає правоохоронні органи працювати у правовому полі
10:33, 2 февраля

Ключовий український платник податків закликає правоохоронні органи працювати у правовому полі

Ключовий український платник податків закликає правоохоронні органи працювати у правовому полі
На гірничо-збагачувальних підприємствах Групи Метінвест у Кривому Розі представники правоохоронних органів проводять раптові слідчі дії, що стосуються нібито наявних податкових порушень, наявність яких не встановлено і не підтверджено.

Компанія заявляє про безпрецедентний необґрунтований тиск на бізнес Групи з боку силових структур – дії правоохоронних органів (представників СБУ, БЕБ і прокуратури) супроводжуються численними порушеннями, обшуки проводять неправомірно, без будь-яких правових підстав вилучають комп'ютерну техніку, чинять тиск на працівників підприємства, частково паралізовано господарську діяльність.

У своїх діях правоохоронці фактично привласнили собі функцію податкової служби, намагаючись в обхід податкового законодавства встановити додаткові податкові зобов'язання для бізнесу.

Група Метінвест, сумлінний український платник податків, є ключовим для бюджетів усіх рівнів. У 2021 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні майже 53 млрд грн податків та зборів, що у 2,4 рази більше, ніж у 2020 році. Компанія веде свою господарську діяльність на основі законності та правопорядку, а у своїх відносинах з органами державної влади керується принципами відкритості, доброчесності та ділової практики.

Метінвест офіційно заявляє, що всі підприємства Групи відкрито та прозоро взаємодіють із будь-якими контролюючими органами, зокрема для спростування неправдивої інформації про невиконання податкових зобов'язань. Усі документи, які запитують правоохоронні органи, надавалися добровільно та продовжують надаватися у максимально стислі терміни.

Група Метінвест оперативно та повною мірою відповідає на всі запити, надає документи та інформацію, що є прямим свідченням прозорого ведення бізнесу. Метінвест підтримує публічну позицію та закликає правоохоронні органи утриматися від незаконних дій і припинити тиск на підприємства Групи через нібито «неправильно розраховані податкові відрахування», що шкодить бізнес-партнерству компанії та України загалом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метінвест #податки #перевірки #поліція
Последние новости
Объявления
live comments feed...