• Главная
  • Авдіївці можуть отримати гранти від Данської Ради у справах біженців
12:30, 2 февраля

Авдіївці можуть отримати гранти від Данської Ради у справах біженців

Авдіївці можуть отримати гранти від Данської Ради у справах біженців

Починаючи з 2014/15 років, тобто з приходом війни на Донбас, для місцевих мешканців, а також переселенців періодично проводяться спеціальні програми, що передбачають грантову допомогу для різних цілей. Це може бути навчання, започаткування чи підтримка бізнесу, розвиток вже існуючої справи, придбання спеціального обладнання тощо. Нижче наводимо актуальні грантові програми, якими наразі можуть скористатися авдіївці.

Так, мешканці Донеччини можуть отримати грант в розмірі до 350 доларів на додаткове навчання від Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (DRC – DDG). Мета програми – покращити умови громадян, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі, за рахунок перепрофілювання діяльності у період карантину. Учасникам програми надаватиметься благодійна допомога для проходження курсів, тренінгів та здобуття професійної освіти. Подати заявку можна за посиланням.

Телефони для довідок:

•063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області);

•073 066 53 38 Михайло (Луганська область, північні райони Донецької області);

•093 037 29 03 Олександр (Луганська область, північні райони Донецької області).

Також Данська Рада у справах біженців пропонує участь у програмі бізнес-партнерства у проектах економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Мета програми полягає в покращенні умов життя місцевого вразливого населення шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через співінвестування у місцеву економіку у співпраці з партнерами, у тому числі з бізнес-сектору.

Такими партнерами можуть бути:

•приватні підприємства будь-яких форм реєстрації;

•об'єднання виробників сільськогосподарської продукції;

•комунальні підприємства місцевих органів влади та ін.

Партнерство здійснюватиметься за принципом співфінансування: грантова підтримка від DRC-DDG – до 100 тис. дол. США та обов'язковий внесок партнера до 50% загального бюджету проекту.

Отримати додаткову інформацію та подати заявку можна за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гранти #допомога #навчання #підтримка #бізнес
Последние новости
Объявления
live comments feed...