• Главная
  • Завдяки конкурсу соціальних проектів молодь Авдіївки подарує городянам унікальне світлове шоу
08:20, 3 февраля

Завдяки конкурсу соціальних проектів молодь Авдіївки подарує городянам унікальне світлове шоу

Завдяки конкурсу соціальних проектів молодь Авдіївки подарує городянам унікальне світлове шоу

Новий для нашого міста напрямок у танцях - світлодіодне шоу готують хлопці та дівчата з Ліги майбутніх поліцейських. Необхідне обладнання та спецодяг танцюристи придбали завдяки перемозі у конкурсі «Перетворимо Авдіївку разом!» від ГО «Платформа спільних дій». На реалізацію свого задуму лігівці - учасники танцювального колективу «Датура» отримали від Метінвесту сертифікат на 100 тисяч гривень.

Ідея проекту «Молодь + можливість = якість» народилася у творчому просторі, який підлітки облаштували у приміщенні майбутнього Центру для розвитку дітей та молоді. Саме у цьому хабі вони спілкуються, генерують нові креативні задумки та займаються улюбленими танцями.

- Ми давно мріяли про грандіозне,унікальне для нашого міста шоу. Багато сперечалися, обговорювали кожну дрібницю. Разом із танцюристами продумали сценічні образи, розробили логотип колективу, - розповідає лідер місцевої ліги поліцейських Анастасія Шабанець. - Ми вдячні ГО «Платформа» за підтримку проекту. Зараз у нас є все для того, щоб подарувати авдіївським глядачам яскраве феєричне дійство.

Лігівці вже придбали для виступів необхідне обладнання - світлові крила та акумулятори для них, костюми для занять і виступів. Також підлітки продовжують облаштовувати творчій простір «Ми є молодь», на базі якого навчаються сучасним танцям близько сімдесяти авдіївських дітлахів. Для комфортних занять купили каремати та спеціальні гумки для тренувань.

Нагадаємо, молодіжний хаб майбутні поліцейські почали створювати два роки тому завдяки перемозі у конкурсі соціальних проектів. Діти отримали грант від Метінвесту на його ремонт та облаштування, а ВГА міста надали приміщення.

Як повідомлялося раніше, у 2021 року на реалізацію своїх ідей ініціативні громадяни, представники ОСББ та громадських організацій Авдіївки та українського Нью-Йорка отримали від Метінвесту 4 млн гривень.

Також в Авдіївці за підтримки Метінвесту продовжують створювати Центр для розвитку дітей та молоді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метинвест #АКХЗ #Авдеевка #инвестиции #Платформа #конкурс #грант
Объявления
live comments feed...