• Главная
  • Авдіївці отримають компенсації за зруйноване під час бойових дій житло
09:00, 4 февраля

Авдіївці отримають компенсації за зруйноване під час бойових дій житло

Авдіївці отримають компенсації за зруйноване під час бойових дій житло

3 лютого в Донецькій облдержадміністрації відбулось перше у 2022 році засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, помешкання яких зруйновано внаслідок бойових дій на сході України.

Про це повідомляє ДонОДА.

Засідання пройшло в онлайновому форматі під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна  за участю представників структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Прелставники Авдіївської міської ВЦА також долучились до засідання.

«У грудні минулого року було змінено Порядок надання грошової компенсації, починаючи з цього року ми будемо приймати рішення щодо грошової компенсації також за зруйноване житло, яке станом на сьогодні вже відновлене», - зауважив Вадим Філашкін.

На засіданні комісії прийнято рішення щодо надання грошової компенсації 17 постраждалим особам з міста Авдіївка, селища Опитне та села Гранітне на загальну суму 3,3 млн грн.

За 2020-2021 роки облдержадміністрацією проведено 22 засідання комісії, на яких прийнято рішення надати грошову компенсацію за зруйноване житло 510 постраждалим особам на загальну суму 113,585 млн грн.  Станом на сьогодні всі вказані особи отримали грошову компенсацію на власні карткові рахунки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#компенсація #житло #бойові дії
Последние новости
Объявления
live comments feed...