• Главная
  • В Авдіївці відбулось чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості
10:13, 5 февраля

В Авдіївці відбулось чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

4 лютого в Авдіївці відбулось перше в 2022 році засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. В засіданні взяли участь заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький, спеціалістка із мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, директор ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" Оксана Трегубчук, директор територіального центру Тетяна Мамчич та інші члени Робочої групи.

Як повідомляє ВЦА, під час засідання був заслухан звіт начальника відділення поліції №1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області за 2021 рік Романа Процика. Було запропоновано ряд дій по вдосконаленню співпраці поліції та громади у вирішенні питань безпеки, проведення профілактичних, просвітницьких заходів та питань, пов’язаних з покращенням умов праці відділення поліції.

В звіті про роботу Робочої групи за минулий рік Тетяна Переверзєва серед основних успіхів виділила збільшення кількості ініціативних груп, які реалізують соціально корисні для громади міні-ініціативи та проєкти. Серед проєктів, реалізованих в 2021 році, наймасштабнішими стали «Активне та безпечне довголіття: Центр психо-соціальної підтримки дозвілля та особистісного розвитку вразливих груп населення Авдіївської громади", що реалізується терцентром сумісно з ГО "Платформа спільних дій" та місцевою владою в рамках програми ООН з відновлення та разбудови миру за фінансової підтримки ЄС. Також окремо віділили проєкт «Центр розвитку дітей та молоді - модернізація музичної школи», що був реалізований ГО "Платформа спільних дій" за фінансової підтримки компанії Метінвест сумісно з місцевою владою та в партнерстві з ПРООН. 

На засіданні був затверджений план роботи Робочої групи на 2022 рік, прийняте рішення про проведення підготовчої роботи щодо внесення змін в склад робочої групи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Робоча група #Платформа спільних дій #проєкти #громада #співпраця
Последние новости
Объявления
live comments feed...