• Главная
  • В Авдіївці пройшли літературні читання молодих авторів
08:00, 7 февраля

В Авдіївці пройшли літературні читання молодих авторів

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

3 лютого відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та відділом культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації було проведено захід «Марафон читань авторських творів». Захід відбувся у бібліотеці-філії №3. Молоді автори наого міста мали можливість у камерній атмосфері озвучити власні твори, як віршовані, так і прозові.

Як повідомляє ВЦА, місцеві школярі Мілана Польська зачитала уривок прозового твору «Дорога додому», Катерина Пошелюзна поділилась поетичними замальовками «Я чую Всесвіт пошепки вмовляє», «Зорі тихо спускаються з неба», Вероніка Слободіна озвучила вірші «Несамовиті почуття», «Роздуми автора», «Зустріч з малим другом».

Також були озвучені роботи учнів Віктора Гончарова (вірші «Зовнішнє відображає внутрішнє» та «Мужність»), Ганни Писаренко (віршований відгук «Любов й малого більшим робить» на книгу «Пригоди Штанька» К.Єгорушкіної) та Олени Сергієнко (поезія «Життя»).

Завершили захід виконанням вправи з віршування для авторів-початківців та врученням подарунків – яскравої та натхненної літератури.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поезія #автори #читання #творчість
Объявления
live comments feed...