• Главная
  • В Авдіївці комунальники встановлюють нові сміттєві баки (ФОТОФАКТ)
12:58, 7 февраля

В Авдіївці комунальники встановлюють нові сміттєві баки (ФОТОФАКТ)

В Авдіївці комунальники встановлюють нові сміттєві баки (ФОТОФАКТ)

Нарикінці січня в Авдіївці КП «СЄЗ» розпочало реалізацію проєкту по заміні зношених сміттєвих баків на нові контейнери для збору ТПВ. За кошти міського бюджету підприємство придбало 100 баків для твердих побутових відходів.

Так, ща інформацією підприємства станом на 29 січня комунальники замінили 27 контейнерів на території багатоповерхової частини Авдіївки, та 33 баки для ТПВ у приватному секторі. Були охоплені вулиці: Первомайська, Незалежності, Чехова, Чкалова, Красна, Сільгосптехніки, Чистякова, Лесі Українки, Степова, МПС.

Минулого тижня роботи продовжувались. З понеділка працівники "Служби єдиного замовника" замінили на нові  ще 26 контейнерів для сміття, здебільшого у старій частині міста. Окрім вже вказаних вулиць, нові баки для збору ТПВ з’явились по вулиці Некрасова.

Варто зазначити, що частину демонтованих контейнерів для сміття працівники "СЄЗ" відремонтують та продовжать використовувати за призначенням. Наразі реалізація проєкту триває. 

Раніше повідомлялося, завдяки перемозі в конкурсі соціальних проєктів «Перетворимо Авдіївку разом!», що проходив у 2020 році, адміністрація КП «СЄЗ» отримала грант від Метінвесту на суму 100 тис. грн. Ця сума дозволила втілити в життя давню ідею комунальників по установленню в Авдіївці сучасних майданчиків для збору ТПВ. В 2021 році в багатоповерховій частині міста з’явилось шість таких точок.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ТПВ #К "СЄЗ" #Платформа спільних дій #проєкт
Последние новости
Объявления
live comments feed...