• Главная
  • Авдіївців запрошують приєднатися до поліцейського чат-боту з протидії наркоторгівлі
09:11, 8 февраля

Авдіївців запрошують приєднатися до поліцейського чат-боту з протидії наркоторгівлі

Авдіївців запрошують приєднатися до поліцейського чат-боту з протидії наркоторгівлі

За допомогою Телеграм чат-боту«ДійПротиНаркотиків» поліцейські отримують інформацію від громадян про осіб, які причетні до наркозлочинів, та надають безпосередню допомогу наркозалежним.

Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Нові засоби боротьби зі злочинами, пов’язаними із розповсюдженням наркотиків, у сучасному житті є особливо актуальними. Більшість розповсюджувачів використовують всесвітню мережу інтернет. До боротьби з наркотиками у цій сфері поліцейські закликають долучитися й громадськість.

Чат-бот «ДійПротиНаркотиків» діє одразу на всій території Донецької області. Громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів, навіть знаходячись в іншому місті. Інформація, яка надходить у скриньку бота, всебічно аналізується та перевіряється працівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів. Мета – викриття розповсюджувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків тощо.

Спершу розробники пропонують детально ознайомитися з правилами надсилання повідомлень. Після цього користувач може обрати населений пункт, район та надати детальну інформацію щодо осіб, причетних до наркообігу, та фізичні адреси, де здійснюється продаж, виготовлення чи вживання незаконних речовин.

Також у стрічці новин чат-боту юзер може дізнатися про небезпеку натуральної та синтетичної отрути, наслідки її вживання та отримати інформацію щодо лікування наркозалежності. Через те, що саме молодь є найбільш вразливою групою суспільства, розробники створили окрему вкладку про популяризацію здорового способу життя. Тут надано інформацію щодо спортивних закладів та секцій, розташованих на території регіону.

Проєкт розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції Україниу партнерстві з ГУНП в Донецькій області в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Якщо Ви потребуєте негайної допомоги поліції телефонуйте за номером 102.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #наркотики #наркоторгівля #протидія #злочин
Объявления
live comments feed...