• Главная
  • Авдіївський центр зайнятості звертається до роботодавців
08:00, 14 февраля

Авдіївський центр зайнятості звертається до роботодавців

Авдіївський центр зайнятості звертається до роботодавців
Серед головних завдань служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та шукачів роботи, а також сприяння легалізації трудових відносин. Авдіївський центр занятості, виконуючи покладені на нього посередницькі функції, закликає всі сторони трудових відносин до роботи в легальному полі, бо це зручно й вигідно.
На теперішній час багато роботодавців малого та середнього бізнесу не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку. Але це не тільки порушує законні права найманих робітників, а ще й може викликати проблеми з податковими службами.
Авдіївський центр зайнятості повідомляє, що одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості та надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих безробітних внутрішньо переміщених осіб.
Роботодавець, який працевлаштував безробітного за направленням з центру зайнятості, для отримання державної компенсації протягом 2 місяців з дня працевлаштування повинен подати до центру зайнятості заяву про компенсацію витрат на оплату праці або ЄСВ.
Служба зайнятості закликає роботодавців легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам зняти соціальну напругу та отримати реальну соціальну підтримку.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зайнятість #роботодавці #компенсація
Последние новости
Объявления
live comments feed...