• Главная
  • Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини
13:12, 15 февраля

Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини

Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини

З 14 лютого до 4 березня в поліції Донецької області оголошено набір на 25 вакантних посад. Кандидати, які мають вищу юридичну освіту, мають змогу реєструватись на посади слідчого та дізнавача.

Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту, можуть проходити відбір на посади помічника чергового, поліцейського з логістики та поліцейського батальйону конвойної служби.

Основні вимоги до кандидатів:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади;

- наявність державного сертифікату вільного володіння державною мовою (С-1, С-2) для кандидатів на посади середнього складу (слідчий, дізнавач).

Поліція пропонує:

- заробітну плату від 11 000 грн для посад молодшого складу поліції та від 13 000 грн для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050)324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу [email protected].

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#робота #поліція #вакансія
Последние новости
Объявления
live comments feed...