• Главная
  • На лінії розмежування під Авдіївкою запрацював поліцейський офіцер громади
08:00, 16 февраля

На лінії розмежування під Авдіївкою запрацював поліцейський офіцер громади

На лінії розмежування під Авдіївкою запрацював поліцейський офіцер громади

Очеретинська військово-цивільна адміністрація долучилася до проєкту «Поліцейський офіцер громади». Тепер про безпеку в 37 населених пунктах піклуватиметься спеціально підготовлений співробітник поліції.

Про це повідомляє Покровське районее управління поліції.

Відтепер, старший сержант поліції Олександр Майхапар обслуговуватиме 26 тисяч населення, що проживає у сільській місцевості в районі проведення ООС. Для оперативного реагування поліцейського забезпечили новим службовим автомобілем «Mitsubishi L200», отриманим у рамках міжнародної технічної допомоги.

«Проєкт «поліцейський офіцер громади» показав свою успішність як на Донеччині, так і у всій країні. Те, що сьогодні місцева влада спільно з поліцією реалізує його, свідчить про одне – ви дбаєте про безпеку громади, прагнете, щоб люди почувалися вільно і спокійно. Дякую громаді за це та бажаю поліцейському офіцеру громади виконувати свої обов’язки з честю», - зазначив під час запуску безпекового проєкту заступник начальника поліції Донецької області Ярослав Меженний.

Поліцейська станція, де базуватиметься офіцер громади, розташована в нещодавно відкритому Центрі безпеки. Службовий кабінет поліцейсього обладнано всім необхідним для несення служби в сучасних умовах.

«У листопаді минулого року ми відкрили Центр безпеки. Пройшло два місяці - і в нас вже є поліцейський офіцер громади. Впевнений, що Олександр поліпшить безпеку в нашій громаді, тому ми будемо всіляко допомагати», - повідомив заступник керівника Очеретинської ВЦА Сергій Добряк.

Наразі проєктом «Поліцейський офіцер громади» охоплено 19 громад Донеччини. Упродовж цього року до нього готові долучитися ще 11 ТГ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #громада #безпека
Последние новости
Объявления
live comments feed...