• Главная
  • Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" виборов перемогу в церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021»
10:38, 17 февраля

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" виборов перемогу в церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021»

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" виборов перемогу в церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021»

16 лютого у м. Слов'янськ вперше пройшла урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021», де відбулось нагородження кращих за результатами спортивного року. Авдіївський міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" також виборов перемогу.

Захід відбувся за участю керівництва Донецької облдержадміністрації та міст Бахмут, Краматорськ і Слов’янськ. На урочистій церемонії нагородили переможців у низці номінацій: «Спортсмен року», «Тренер року», «Відкриття року», «Юна зірка», «Ветеран року», «Найкращий виступ на Іграх Олімпіади», тощо.

Авдіївський міський центр фізичного здоров'я  став кращим в номінації "Спорт для всіх".

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" виборов перемогу в церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021», фото-1
Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" виборов перемогу в церемонії «Спортивне сузір’я Донеччини - 2021», фото-2

Керівництво центру на офіційній сторінці в Фейсбук подякувало всім, хто підтримував місцевих спортсменів.

- Перемога Авдіївського «Спорт для всіх»- це перемога нашого міста в цілому. Це перша наша серйозна нагорода, але ми знаємо, що не остання. Дякуємо за Ваши голоси, та дякуємо за Вашу віддачу, - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, Метінвест створює в Авдіївці Центр для розвитку дітей та молоді. Так, капітально відремонтовано спортивний та тренажерний зали, роздягальні, приміщення для занять аеробікою, настільним тенісом, боротьбою, кабінети для фахівців ДЮСШ та комунального підприємства «Спорт для всіх».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Спорт для всіх #спорт #нагорода
Объявления
live comments feed...