• Главная
  • W.IN-house: Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів-2022
16:00, 18 февраля

W.IN-house: Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів-2022

W.IN-house: Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів-2022

Дирекція з правового забезпечення компанії Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів. Для студентів та випускників профільних вишів – це шанс отримати перший професійний досвід у юриспруденції під час вирішення реальних кейсів з найкращою юридичною командою України. 

Відбір майбутніх юристів проходитиме у кілька етапів. На першому етапі, який розпочався 10 лютого і триватиме по 15 березня включно, студентам та випускникам необхідно зареєструватися за посиланням.

На другому етапі, з 18 лютого до 15 березня, учасники відбору пройдуть тестування з 30 запитань з юриспруденції та питань загального характеру. А після об’явлених результатів, наступним етапом стане написання есе на тему мистецтва з юридичним контекстом. Вже на початку квітня з авторами кращих есе відбудеться співбесіда, яку проведуть керівники стажування. Переможців відбору визначать з 19 по 22 квітня.

В минулому році стажери освоювали ази юриспруденції у трьох напрямках – загальноправовому, корпоративному та договірному. Брали участь в екскурсіях на виробництво, вебінарах, дебатах, знаходили рішення для нетипових проблем. Разом із кураторами вдосконалювали професійні навички.

Нагадаємо, щороку Дирекція з правового забезпечення Групи Метінвест запрошує до себе студентів та випускників профільних навчальних закладів. Влітку, на декілька тижнів, вони стають частиною #MetinvestLegal. Вирішують реальні юридичні кейси, отримують власну зону відповідальності та ментора, який допомагає на всьому шляху: від перших спроб – до перших перемог. Це крутий практичний досвід для кожного новачка у професії і шанс отримати роботу в найкращій юридичній команді України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метінвест #W.IN-house #юристи #стажування
Последние новости
Объявления
live comments feed...