• Главная
  • Група Метінвест підготувала для біженців прихисток та допомогу у безпечних містах України
12:39, 12 марта

Група Метінвест підготувала для біженців прихисток та допомогу у безпечних містах України

Група Метінвест підготувала для біженців прихисток та допомогу у безпечних містах України

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського облаштовує місця прихистку для біженців із найгарячіших точок України, зокрема, з Маріуполя. У містах,  де працюють підприємства Групи Метінвест, організовуються місця для людей, які будуть евакуйовані найближчим часом

Біженців прийматимуть на базах відпочинку, в санаторіях, профілакторіях і гуртожитках у Запоріжжі,  Кривому Розі, Кам’янському та Покровську. Для людей облаштують приблизно 5500 спальних місць. Волонтери Метінвесту зібрали ковдри, подушки, білизну й інші необхідні речі. Компанія закуповує матраци. Створено умови для приготування та споживання їжі. Придбано товари першої потреби – питна вода, харчові продукти та ліки

З внутрішніми переселенцями на місцях будуть, за необхідності, працювати психологи й лікарі. Колони з гуманітарним вантажем та евакуаційними автобусами вже сформовані в Запоріжжі й чекають на відкриття «зеленого коридору» до Маріуполя.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ:

– Люди дуже чекають на допомогу в містах, де вже понад тиждень ідуть безперервні обстріли. Маріуполь сьогодні просто гине без їжі, води – і все це в холоді. Ми готові допомагати. Ми знаємо як, і головне, нам є чим допомогти. Сподіваємося, що ця жахлива ситуація в найближчі години буде вирішена, і ми зможемо врятувати людей.

Нагадаємо, Фонд Ріната Ахметова, Група Метінвест і ДТЕК об’єдналися заради допомоги українцям, що постраждали внаслідок бойових дій. У Польщі розвернули перевальний хаб, у якому збирається допомога зі всього світу та доставляється в Україну. Перші 80 тонн товарів першої потреби вже прямують в Україну. Далі в Запорізькому гуманітарному координаційному центрі, що створено при «Запоріжсталі», волонтери розсортують товари та сформують їх для подальшого транспортування в міста України задля допомоги біженцям і постраждалим українцям.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метінвест #допомога
live comments feed...