• Главная
  • ЗНО-2022 відбудеться в звичному форматі, - Сергій Шкарлет
09:00, 16 марта

ЗНО-2022 відбудеться в звичному форматі, - Сергій Шкарлет

ЗНО-2022 відбудеться в звичному форматі, - Сергій Шкарлет

Зовнішнє незалежне оцінювання - 2022 в Україні не скасовували і вступ до вишів відбуватиметься у звичному форматі. Про це повідомив під час телемарафону міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Щодо ЗНО, то станом на сьогодні інформації про його скасування немає. Ми дійсно опрацьовували варіанти ситуації, коли спілкувалися з батьківською спільнотою, з депутатами з освітнього комітету. Ми вносили на реєстрацію законопроєкт, який би одноразово змінював процедуру вступу. Ми напрацювали три варіанти можливого вступу без використання ЗНО в тому стандартному форматі, у якому воно прописане в законі. Але на сьогодні це лише пропозиції», - сказав Шкарлет.

За його словами, цей законопроєкт навіть не був поданий до Верховної Ради.

«Тому поки формат ЗНО не змінений, він (вступ до вишів – ред.) відбувається в тому форматі, в якому завжди відбувався в країні», - зазначив міністр.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, нормативних документів, які б врегульовували процедуру вступу у заклади вищої освіти у 2022 році, ще немає. В УЦОЯО нагадали, що пробне ЗНО не буде проводитися в березні поточного року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ЗНО-2022 #вищ #екзамен
live comments feed...