• Главная
 • Параметри вибору автоматики для відкатних воріт
Новости компаний
11:00, 25 мая

Параметри вибору автоматики для відкатних воріт

Новости компаний
Параметри вибору автоматики для відкатних воріт, фото-1

За невеликий проміжок часу відкатні ворота встигли стати популярними. Зручність і комфорт, які забезпечують автоматичні ворота, вже оцінила велика кількість людей.

Як автоматизувати відкатні ворота?

Автоматика для відкатних воріт забезпечує дистанційне керування рухом воріт. Команда відкрити або закрити ворота може бути подана з дистанційного пульта або мобільного брелку, навіть з модуля, який встановлений в будинку. Автоматика воріт складається з декількох пристроїв. Головним вузлом в автоматиці є електропривід. Привід – це пристрій, який забезпечує рух полотна у заданому напрямку.

Конструкція електроприводу відкатних воріт:

 • Крім приводу до комплекту автоматики також входить блок управління. Це «мозок» усієї системи. Тут обробляються дані, отримані з датчиків, і навіть команди оператора
 • Модуль управління електроприводом відкатних воріт
 • Плата управління електроприводом відкатних воріт
 • Обов'язково встановлюється сигнальна лампа, яка сповіщає про будь-який маневр воріт.

З чого складається вартість системи управління відкатними воротами?

Блок дає команду приводу відчинити або зачинити ворота. Крім даних пристроїв, автоматика воріт комплектується також фотоелементами (датчиками), які фіксують наявність перешкод на шляху руху полотна і в разі необхідності посилають сигнал в блок управління про зупинку руху.

Вартість системи залежить від наступних факторів:

 • Ваги стулки
 • Потужності двигуна
 • Конструкції датчиків
 • Виробника фотоелементів та модуля управління

Принцип роботи відкатних воріт

При відкатній системі монтажу полотно рухається вздовж однієї зі сторін паркану. При відкритті, полотно відкочується в той чи інший бік, який найбільше підходить для цього.

Сам принцип руху полотна, який забезпечує автоматика воріт відкотів, полягає в наступному. Привід встановлюють уздовж полотна воріт спеціальної бетонної платформі. До полотна воріт монтується зубчаста рейка, яка після встановлення полотна заводиться у гніздо приводу. Таким чином, зусилля електродвигуна передається через систему редуктора на зубчасту рейку, і полотно рухається у той чи інший бік.

Читайте також: Відкатні ворота своїми руками

Переваги та недоліки відкатних воріт

Система має ряд переваг:

 • Потрібно мало місця. З відкатними воротами потрібна невелика кількість місця спереду та ззаду конструкції.
 • Не виникають пошкодження нижньої частини воріт. Розсувні ворота розташовані на колесах, у власника не буде проблеми пошкодження воріт при зіткненні із землею або об'єктами, що на ній знаходяться.
 • Круті схили. Якщо на ділянці крута дорога, то відкатна брама — ідеальне рішення, тому що їй не потрібно буде рухатися проти крутого схилу.

Автоматика воріт досить широко представлена на ринку. Оскільки автоматичні ворота відкатні стають все більш популярними, велика кількість компаній намагаються встигнути зайняти свою нішу в даному сегменті ринку. Однак при виборі приводу варто бути дуже акуратним. Це фактично "двигун" усієї системи. Саме тому до його вибору варто підходити обережно та довіряти свій вибір лише компанії Нові ворота, яка здійснює доставку замовлення по всій території України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
live comments feed...