• Головна
  • В Генштабі закликали припинити дискусію довкола повернення виплат військовим у 30 тисяч гривень
12:30, 21 квітня 2023 р.

В Генштабі закликали припинити дискусію довкола повернення виплат військовим у 30 тисяч гривень

В Генштабі закликали припинити дискусію довкола повернення виплат військовим у 30 тисяч гривень

В Генеральному штабі Збройних сил України не задоволені наявністю публічної дискусії довкола "досить чутливого питання" доцільності рішення Верховної Ради повернути додаткову грошову винагороду військовослужбовцям у розмірі 30 тисяч гривень. 

"Солдат, який несе службу і захищає країну від агресора, ризикуючи власним життям і здоров’ям, виконує завдання у надскладних умовах, має бути високо мотивованим. Пригадайте, як виглядають Вугледар, Мар’їнка, чи Авдіївка. Кожен день оборони України дається нам дуже високою ціною - ціною життя та здоров’я наших захисників", - аргументують в Генштабі.

Там вказують, що наразі додаткова грошова винагорода нараховується залежно від районів бойових дій та складності завдань, які виконують бійці. Так, 100 тисяч гривень на місяць, як і раніше, збережені захисникам, які воюють безпосередньо на передньому краї.

30 тисяч гривень виплачуються військовим, які виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях із противником пропорційно часу виконання, а також тим, хто перебуває на бойовому чергуванні і бере участь у відбитті повітряних нападів противника, незалежно від району виконання завдання.

Якщо ж військовослужбовці перебувають поза зоною бойових дій, у тилу, то додаткові бойові виплати їм не нараховуються. Разом з тим, з 1 лютого усім військовим було підвищено мінімальний розмір грошового забезпечення до 20,1 тисячі гривень.

"Переконані, що у ЗСУ має діяти справедлива система виплат, яка не буде створювати передумов до соціальної напруги у бойових підрозділах і з повагою ставитиметься до тих воїнів, які ризикують власним життям і здоров’ям. Просимо припинити займатися популізмом та сконцентруватися на обороні нашої держави", - заявили в Генштабі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Військові #оплата
live comments feed...