• Головна
  • Що відомо про криптокотика, підписаного Президентом?
Новини компаній
15:24, 1 травня 2023 р.

Що відомо про криптокотика, підписаного Президентом?

Новини компаній

Президент України залишив власний підпис на видрукованій версії криптокотика, включеного в колекцію UACat Division під №1. Підписане зображення створено за прообразом самого Володимира Зеленського у світшоті з тризубом. Тепер видруковану версію разом з цифровим оригіналом буде продано на благодійному аукціоні. 

Попри війну українська криптосфера активно розвивається. Перша українська колекція NFT зображень котиків наявна у продажу з 22 лютого 2023 року. Вона включає 10 000 пухнастих героїв. Колекція створена спільно з криптомедіа Incrypted для платформи United24. Мета її продажів – зібрати кошти на придбання чотирьох морських дронів для потреб української армії. 

За останніми даними, за весь час продано 3063 зображення. Завдяки цьому вдалося зібрати понад 11 мільйонів гривень, як зазначає онлайн-видання зі свіжими новинами про криптовалюту Incrypted.

Довідка:

Криптокотик – цифрове зображення кота-героя ЗСУ. 

UACatsDivision – перша українська колекція зображень у технології NFT на базі блокчейну ЕТН. Вона включає 10 000 унікальних цифрових котів. Колекція створена спільно з виданням Incrypted для United24. 

Incrypted – онлайн-видання, яке є першим українським ЗМІ, присвяченим цифровим валютам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...