• Головна
  • В Авдіївці досі залишаються 1662 мешканці
18:55, 3 вересня 2023 р.

В Авдіївці досі залишаються 1662 мешканці

В Авдіївці досі залишаються 1662 мешканці

Ситуація в місті Авдіївка, яке знаходиться на сході України, є дуже складною і небезпечною через регулярні обстріли та відсутність елементарних комунікацій та житлових умов. Евакуація мешканців з такого міста, яке перебуває під постійним обстрілом, може бути надзвичайно складною задачею.

Про це повідомив очільник військової адміністрації міста Віталій Барабаш, передає інтернет-портал Ilikenews.com.

За його словами, евакуація проходить дуже складно, люди не хочуть виїжджати.

Багато людей, які залишилися в Авдіївці, можуть боятися покидати свої домівки через ризик та незабезпеченість на шляху до безпеки. Нагальна потреба в гуманітарній допомозі, евакуації та забезпеченні базових потреб для тих, хто залишився, стає дедалі важливішою.

«Люди розуміють, що зима скоро і самі ж говорять, що цю зиму в місті вже навряд чи переживуть. І коли ми пропонуємо виїжджати вже зараз, то, на жаль, виїжджають не дуже активно», - зазначив Барабаш.

Ситуація в місті Авдіївка є однією з численних гуманітарних криз на сході України, і вона підкреслює важливість міжнародної підтримки та зусиль для забезпечення безпеки і благополуччя цивільного населення в районах, які постраждали внаслідок конфлікту.

Він також зазначив, що в місті офіційно залишається одна дитина. Але її не можуть знайти вже близько чотирьох місяців.

Аадіївка залишається однією із найгарячіших точок на Сході. Місто знаходиться під постійними обстрілами. У місті відсутнє газо-, тепло-, водо- та електропостачання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...