• Головна
  • Велика Британія підтримуватиме Україну незалежно від результатів виборів у США
11:15, 25 вересня 2023 р.

Велика Британія підтримуватиме Україну незалежно від результатів виборів у США

Велика Британія підтримуватиме Україну незалежно від результатів виборів у США

Велика Британія продовжить підтримувати Україну незалежно від результатів виборів у США наступного року. Міністр оборони Британії Грант Шаппс заявив, що підтримка Києва Лондоном є«водонепроникною».

Про це пише CNN, передає інтернет-портал NV.

Так Шаппс відповів на запитання, що робитиме Британія, якщо президентом буде обрано республіканця, який вирішить припинити підтримку України з боку США.

«До того, як ми побачимо, що станеться на виборах кандидата від республіканців, ще далеко, але ми продовжимо стояти пліч-о-пліч з нашими друзями в Україні», — сказав він.

Він погодився зі словами президента України Володимира Зеленського, що насправді американці бачать, що це в їхніх інтересах і в інтересах світу, щоб Україна залишалася демократичною країною.

«Ми знаємо, що відбувається, коли ми дозволяємо тирану вторгнутися в сусідню країну, а потім просуватися на захід. І дуже важливо, щоб Путін не зміг безкарно вдертися до демократичного сусіда. І саме тому Британія стояла твердо(на захисті України), і ми будемо продовжувати це робити», — підсумував Шаппс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...