Ринок e-commerce стрімко набирає обертів, тому поняття "маркетплейс" з кожним роком стає більш поширеним серед підприємців. Експерти прогнозують, що через кілька років на частку маркетплейсів доведеться 40 відсотків торгівлі в інтернеті.

Бути чи не бути.

Наша держава не є винятком: українські бізнесмени впевнені, що торгові майданчики - це найкраще рішення. Завдяки їм зростає конкуренція і збільшується попит.

Крім соціальних мереж модель маркетплейсу широко використовують і банки, і сервіс пошти. Платформ стає все більше, відповідно, серед них з'являються лідери. Тоді виникає питання: а чи варто тепер відкривати свою торгову зону серед такого різноманіття? Однозначно варто. Ринок готовий зустріти нових гравців.

На сьогоднішній день всі види бізнесу можуть швидко і ефективно запустити продажі в рамках маркетплейсу. Адже це не просто новий спосіб надходження клієнтів, але і новий спосіб збуту продукції. Рік від року відсоток покупок через інтернет стрімко збільшується, тоді чому б не перейти на платформу, яка надає доступні ціни та великий попит.

Переваги маркетплейса Авто.Про

Компаніям з продажу в мережі, які зайняли першість в цій сфері, нелегко залишатися на плаву. Заважає конкуренція. Але торговий майданчик https://avtopro.ua - один з тих, хто не здає свої позиції. Чим же в ін має зацікавити? Які запропонувати можливості?

Маркетплейс Авто.Про займається збутом оригінальних і колишніх в експлуатації автомобільних запчастин без посередників. Тому умови продажу, які пропонує компанія, вигідні як продавцям, так і покупцям.

В електронному каталозі Авто.Про представлений перелік майже 500 мільйонів запасних деталей різних виробників: японських, корейських, американських, китайських та вітчизняних. Також є розділи по вантажним іномаркам та автобусам. Користуватися каталогом дуже легко і зручно. Можливо, це одна з причин великої кількості відвідувачів торгового майданчика Авто.Про - більше 80 000.

А кожен відвідувач - це потенційний клієнт. Чим більше споживачів користуються маркетплейсом Авто.Про, тим більше покупок відбувається. На платформі швидко і просто не тільки знайти необхідну запчастину, а й оформити замовлення. Це економить час. Вартість деталей вказана без надбавок, а значить, дешевше, ніж на інших сайтах або інтернет-магазинах. Це економить гроші. Відповідно, покупці - у виграші, продавці - задоволені.

Крім цього Авто.Про пропонує оптові продажі автозапчастин, які видно тільки продавцям, а також можливість продати деталі своєї машини на розборку.

Гідний рівень юзабіліті і високий ступінь конверсії також є сильними сторонами платформи.

Маркетплейс Авто.Про пропонує відмінні можливості і вигідні пропозиції, створюючи комфортні умови всім учасникам торгового майданчика.