Всесвітньо відомий завод Вішньовські виготовляє привабливі в’їзні системи на будь-який смак. Кожну модель наділено оптимальною функціональністю та привабливим дизайном. В цій статті «БРАМА МАРКЕТ» розкаже, які існують приклади воріт на замовлення, та допоможе визначити, яка саме конструкція буде захищати гараж найкращим чином.

Серія UniPro – максимальна практичність та безпека

Секційні механізми з даної лінійки виготовляються зі сталевих панелей високої якості. Їх товщина становить 40 мм, а пінополіуретанове заповнення «сендвічів» не містить фреонів та являється екологічно чистим. Варто зазначити, що теплі гаражні системи UniPro оптимально підходять для енергоощадного будівництва, оскільки вони здатні підтримувати температуру в приміщенні. Спеціальні ущільнення, які розташовано по всьому периметру конструкції, не дозволяють теплу виходити назовні. Додатковим плюсом виробу стає гарна звукоізоляція, коефіцієнт якої складає Rc = 23 дБ.

При виготовленні воріт для дому застосовуються деталі з оцинкованої сталі, на яких не утворюється корозія. Особлива конфігурація панелей в поєднанні з ущільненням забезпечує надійний захист від защемлення пальців з обох боків в’їзної системи. Механізм обладнується спеціальними пристроями, які запобігають падінню стулки у випадку поломки троса або пружин балансування. Завдяки датчику перевантаження, який встановлюють у привід, полотно не зіштовхнеться з перешкодою під час руху. Пристрій спочатку спинить стулку, а потім поверне її в початкове положення. Для додаткової безпеки механізм опціонально обладнують фотоелементами.

Конструкцію можна пофарбувати в 1 з 200 кольорів, запропонованих у RAL-палітрі, а також надати секціям певну текстуру (4 варіанти на вибір). Щоб зробити стулку максимально привабливою, її прикрашають склінням: це можуть бути окремі віконця різних форм, або ж суцільні панорамні панелі.

dyzayn teplykh vorit dlya harazha

UniTherm – довговічні та надійні конструкції

Гаражні ворота Wisniowski, представлені в цій серії, поєднують в собі велику кількість можливостей. Вони відрізняються стійкістю до водо- та повітропроникності, а також до вітрового навантаження. Завдяки цьому збільшується строк експлуатації системи, яка гарантовано прослужить 14 років при частоті користування до 4 циклів відкриття/закриття проїзду на день.

Важливою перевагою виробів UniTherm стають панелі Innovo: секції, що мають товщину 60 мм та оснащення системою ущільнень, забезпечують надійну термоізоляцію приміщення. Коефіцієнт передачі тепла кожної панелі становить 0,33 Вт/м²∙К. Між усіма «сендвічами» передбачено еластичні вставки, що кріпляться за допомогою алюмінієвих шин. Завдяки п’яти шарам сталі в місці розташування петель, конструкція стає більш міцною та надійною.

Для оформлення полотна передбачено більш ніж 200 варіантів відтінків та декілька текстур. Щоб зробити дизайн стулки привабливішим, її можна прикрасити декоративними наліпками.

PRIME – неповторний стиль та функціональність

Основним завданням автоматичних воріт у гараж з даної лінійки стає збереження оптимального мікроклімату в приміщенні. Щоб досягти максимального скорочення тепловіддачі, для виготовлення стулки застосовуються вже відомі панелі Innovo. Полотно обладнується подвійними ущільнювачами у нижній та верхній частинах, а в місцях з’єднання секцій розташовуються спеціальні еластичні вставки. Завдяки цьому кожна в’їзна система PRIME має досить низький загальний коефіцієнт тепловіддачі – 0,79 Вт/ м²∙К.

Особливу увагу варто приділити дизайну польських воріт. Вони входять до ексклюзивної колекції Wisniowski Home Inclusive, яка поєднує в собі стильні в’їзні системи, вхідні двері та огорожі. Вироби мають благородне лаконічне оформлення, яке підкреслюватиме вишуканий смак власника будинку. Полотно може бути забарвленим в 1 із 200 різноманітних відтінків, представлених в каталозі RAL. Максимально креативного рішення можна досягти завдяки кольорам, які отримують методом облицювання. Виробник надає 29 цікавих відтінків на вибір, що гарантовано задовольнять найвибагливішого клієнта. Панелі можуть бути гладкими або структурованими під деревину чи пісок.

Вартість в’їзних конструкцій від польського заводу Вішньовські

Гаражні ворота, ціна яких залежить від модельного ряду, дизайну та оснащення електричним приводом (фірмовим пристроєм чи автоматикою виробництва FAAC, CAME або Nice), можуть мати різні габарити. Розглянемо прайс на стандартні вироби:

Серія

Розміри, мм

Ціна, €

UniPro

2500х2000

620

 

2500х2500

690

 

3250х2250

800

 

3000х2500

810

UniTherm

2500х2100

1 113

 

2500х2500

1 267

 

3250х2250

1 324

 

3000х2500

1 396

PRIME

3000х2200

928

 

3600х2200

1 123

 

4000х2200

1 248

 

5000х2200

1 531

Як замовити польські ворота для гаража у Львові?

Для того, щоб придбати високоякісну в’їзну систему з обраної лінійки, потрібно просто зайти до інтернет-магазину brama-market.lviv.ua та залишити заявку на замовлення. Щоб отримати оперативний розрахунок ціни та професійну консультацію, ви можете звернутися до наших менеджерів за телефоном +38 (067) 348 83 99 або +38 (050) 160 46 11. У виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ» у Львові на кожного гостя чекає спеціальна знижка! Скористатися нею можна в нашому спеціалізованому шоу-румі за адресою: вул. Тичини, 2-Б, офіс 3.