Вам набрид старий інтер'єр? Тоді саме час змінити обстановку – проведіть в кімнатах невеликий косметичний ремонт, а заодно, поновіть комплекти меблів.

Де шукати стильний гарнітур? Не витрачайте час на походи по міським салонам та магазинам, адже їх асортимент досить обмежений. Краще брати меблі на замовлення – в цьому випадку ви будете впевнені, що вони ідеально підійдуть під дизайн кожного приміщення. Залишається тільки знайти компанію, яка займеться виготовленням ексклюзивного гарнітура.

У вас на прикметі немає відповідних виконавців? Тоді зверніть увагу на пропозицію від new-art.te.ua – ця фірма вже не перший рік займається виробництвом меблів для різних приміщень. За допомогою неї можна ефектно оформити спальну зону і вітальню, домашній кабінет, дитячу, кухню і передпокій.

Вибираючи меблі, відразу звертайте увагу на розміри кожного елемента. Гарнітур не повинен перевантажувати собою приміщення. Не варто використовувати в маленькій кімнаті всі можливі предмети меблів, обмежтеся 2-3 найбільш важливими виробами. Якщо вам дісталася зона з великим метражем, то її можна заповнити великою кількістю виробів – від цього вона стане тільки затишніше.

Орієнтуйтеся при виборі меблів на дизайн кімнати. Важливо, щоб вона повністю відповідала за виконанням вашому задуму. Пам'ятайте, що є такі стилі, які вимагають використання великої кількості меблів. Наприклад, не варто скупитися на гарнітур, якщо ви оформляєте кімнату бохо, еклектика, кантрі, шале або прованс.

А от сучасні дизайни вимагають лаконічності. Перевантажувати їх гарнітуром точно не варто, щоб не зіпсувати весь ефект.

Якщо ви купуєте меблі не комплектом, а окремо, то стежте за тим, щоб всі елементи гарнітура поєднувалися між собою. Не варто наповнювати кімнату різноплановими виробами в різних стилях і кольорах. Це порушить цілісність оформлення.