FULLHOUSE - це ремонтно-будівельна компанія, що надає повний обсяг робіт, від реалізації плану будівництва до кінцевої здачі об'єкту з необхідним інтер'єром. Штат працівників нашої компанії складають лише висококваліфіковані досвічені працівники, що знають усі тонкощі та нюанси проведення ремонтних робіт. Ми займаємося не лише ремонтом квартири під ключ, також ми виконуємо проекти з будівництва різнопланових котеджів. Ремонт квартир у Львові має свої особливості, які наші майстри вдало враховують. Замовити ремонт у Вашій оселі дуже просто, варто лише замовити консультацію із майстром та обговорити деякі питання.

Наші послуги включають широкий обсяг будівельних робіт:

  • ремонт об'єктів різного призначення;
  • будівельні та ремонтні роботи у приватних оселях;
  • дизайн інтер'єра та архітектура;
  • повний спектр сантехнічних, демонтажних та електромонтажних робіт.

Ми працюємо без посередників та маємо великі знижки на закупівлю якісних матеріалів, отже наша компанія дозволить Вам вигідно зекономити. Кожна людина мріє про комфортне, красиве та затишне житло і саме ми робимо цю мрію здійсненною! Початковим етапом проведення будь-яких робіт буде розрахунок коштів, аби власник мав уявлення про остаточну ціну проведеного ремонту чи будівництва.

Ремонт офісів та комерційних приміщень

Замовляйте ремонт офісних приміщень від фахівців на сайті https://fullhouse.lviv.ua/ саме зараз! Як і будь-яка робота, ремонт офісних приміщень має свої особливості, відмінні від ремонту приватних забудівель.

Ремонт має 3 різновиди, про які вкрай необхідно знати замовникам:

  • косметичний;
  • капітальний;
  • євроремонт.

Косметичний ремонт не передбачає особливих змін і обмежується зазвичай незначними змінами в інтер'єрі приміщення, фарбуванням стін та стель, оновленням меблів чи іншого.

Капітальний ремонт містить у собі повну перебудову стін та стелі, оновлення сантехнічного оснащення тощо.

Євроремонт також має свої особливості. Він виконується згідно з усіма європейськими стандартами якості, що потребують залучення сучасних дизайнерів, а інколи навіть архітекторів.

Оформлення офісних зон може бути виконано у двох сучасних стилях: американському та європейському.

Американський стиль офісних приміщень передбачає лише відкритий простір, що має лише окремі зонування для більшого комфорту працівників.

Європейський стиль має тенденцію до облаштування перегородок, чи навіть окремих приміщень.

Наші фахівці врахують будь-які Ваші побажання, дадуть влучні поради. Замовляйте якісний ремонт у сучасній ремонтній компанії FULLHOUSE!