Наші юристи спеціалізуються на захисті людей засуджених,  які стикаються з розслідуванням  або судовим переслідуванням  прокурора. Ми представляємо інтереси обвинувачених осіб, у вчиненні будь-якого злочину. Адвокат кримінальні справи львів є фахівцем захисту від серйозних злочинів.

Наші захисники від кримінального права, приймають усіх клієнтів. Адвокат кримінальної справи, приймає приватних клієнтів, а також клієнтів, які не можуть собі дозволити приватні юридичні консультації. Ми працюємо по всій країні. Види  кримінальних справ, в яких наші юристи спеціалізуються нижче.

Види справ: вбивство, ненавмисне вбивство, спільне  вбивство, організована  злочинність, змова, домагання, злочини пов'язані з наркотиками, наркотики, статеві злочини, грабіж, напад зі зброєю, шантаж, здирництво, злочини проти громадського порядку, політичні злочини, тероризм, вбивство.

Злочини, пов'язані з наркотиками

Наші юристи визнані в якості національних лідерів в області оборони злочинів, пов'язаних з наркотиками. Регулярно митний адвокат захищає людей, обвинувачених в замовляннях, пов'язані з наркотиками.

Злочини, крадіжки

Кримінальні  юристи регулярно виконують юридичні послуги у львові та виступають з питань, що стосуються звинувачень у крадіжці, в тому числі крадіжки зі зломом, грабежу і прямої крадіжки, в тому числі простих крадіжок  майна роботодавця. Дуже часто нас запрошують виступати від імені клієнтів, звинувачених у змові, або серйозні крадіжки майна роботодавця на суму до мільйона доларів.

Статеві злочини

Наші адвокати, спеціалізуються на кримінальному праві та мають багаторічний  досвідом роботи в обороні звинувачень у злочинах на сексуальному ґрунті. Ми розуміємо, що іноді це можуть  бути легко здійсненні нарікання  кимось, але наслідки для обвинуваченого можуть бути катастрофічними.