Вебінар –це навчальний семінар, організований за допомогою інтернет-зв’язку з можливістю взаємодії доповідача та слухачів для обговорення певної теми. Для демонстрації інформації використовується відеоряд, а для спілкування у мережі - спеціальний чат. Освітня платформа «Всеосвіта» організовує тематичні вебінари із залученням професійних спікерів, що спеціалізуються у даній темі. Будь-яку тему, що стосується навчання та виховання дітей можна обговорити не залишаючи робочого місця та заощаджуючи кошти та час.

В розділі «Вебінари» на офіційному сайті порталу ви знайдете матеріали 14 вебінарів, які ведуть методисти порталу та експерти різних галузей. Серед актуальних тем, зокрема, обговорюються Концепція Нової української школи, система оцінювання та соціальна інклюзія. Тут ви знайдете поради щодо організації роботи з обдарованими учнями, врахування психологічних особливостей в роботі з дітьми різного віку та проведення уроків музичного мистецтва відповідно до вимог сучасності.

Новинкою у цьому розділі є вебінар на тему здорового харчування, що відбувся 27 вересня поточного року. Його спікер, Марія Федоренко, є дієтологом, консультантом зі здорового харчування та спеціалістом із дитячого харчування. Її практичні поради допоможуть організувати збалансоване харчування учнів з максимальною користю та мінімальною витратою коштів та часу. Актуальність теми підтверджена більш як 20 000 переглядів та понад 100 коментарів.

Перш ніж переглянути матеріал будь-якого вебінару, учасник має змогу ознайомитись з його планом, використовуючи анотацію. Для повторного перегляду можна звантажити відеопрезентацію або отримати матеріали в текстовому форматі.

Переглянувши навчальний вебінар, кожен учасник має можливість отримання сертифікату. Цей персональний документ про участь також містить дані про успішний результат проходження тестування. Тестові завдання розроблені на основі переглянутого матеріалу та передбачають перевірку рівня засвоєння знань.

Сертифікат учасника стане доступним для звантаження одразу після оплати його вартості. Платіж, сума якого становить 49 грн, можна здійснити як за допомогою інтернет-банкінгу, так і з квитанцією. Детальну інформацію шукайте на сайті організатора.

Документ, що підтверджує участь у вебінарі, можна отримати й у вигляді подарунка. Для цього користувач бере активну участь в роботі з розвитку сайту. Для цього він завантажує власні методичні розробки до бібліотеки, залучає учнів до участі в дистанційних предметних олімпіадах тощо. Реєстрація також відкриває доступ до дистанційних курсів, пільгової передплати журналу «Всеосвіта» та публікації у збірнику методичних матеріалів із зазначенням авторства.

Освітня платформа взаємодіє не лише з вчителями, вихователями та батьками. Організатори пропонують учням 1-11 класів та дошкільнятам участь у різноманітних конкурсах та інтелектуальних змаганнях:

  • Конкурс «Безпечна дорога до школи» - 1-4 класи;
  • Дистанційні предметні олімпіади - 1-11 класи та дошкільнята.

Переможці та учасники творчих конкурсів та олімпіад нагороджуються грамотами та дипломами, а також пам’ятними подарунками. Найактивніші команди матимуть змогу позмагатися за головний приз – 100 механічних мікроскопів від головного спонсора – компанії «Mr. Playwood».

Крім того, професійні вчителі проводять для школярів додаткові заняття з різноманітних предметів в онлайн-режимі.