Компанія "Спілка пекарських центрів" існує на світі більш як 10 років. За таку пристойну кількість часу вона стала лідером своєї сфери. Головним напрямком діяльності цього підприємства є продаж якісної сировини для та хлібобулочних виробів. В даний час партерами цієї організації є багато великих підприємств нашої країни та зарубіжжя. Спеціально для комфортного обслуговування клієнтів компанія створила спеціалізований інтернет-магазин «Del Gusto» http://delgusto.ua/ua. На цьому сайті користувачі побачать величезну кількість корисної та якісної продукції. Купити будь-який товар тут можна в режимі онлайн. Для цього лише слід скористатися опцією «Кошик».

 

Асортимент товарів інтернет-магазину «Del Gusto» - це справжній рай для професійних кондитерів та любителів готувати. У значному каталозі продукції цього сайту можна знайти неймовірну кількість сировини для приготування різних страв та десертів. Тут є кондитерські інгредієнти різного формату: горіхи, шоколад, сири, какао, глазур, заморожені фрукти, жири, масла і безліч інших товарів. Перерахована продукція є виробами відомих виробників з інших держав. Основу каталогу складають товари з Італії, Туреччини, Іспанії, Франції, Таїланду, Африки. Всі ці вироби мають цілу масу позитивних якостей. Головною їх перевагою є екологічна чистота та безпека для людського здоров'я. Дану продукцію можна без зусиль використовувати для створення справжніх хлібобулочних й кондитерських шедеврів. Крім високої якості товари інтернет-магазину можуть порадувати потенційних покупців своєю вигідною лояльною ціною.

Інтернет-магазин «Del Gusto» - це не тільки достаток корисних кондитерських інгредієнтів. Це ще й справжній європейський сервіс. Даний магазин забезпечує всіх своїх клієнтів продукцією найвищої якості. Він надає кожному замовнику гарантію на товар. Будь-який покупець може повернути продукцію в магазин протягом терміну, встановленого законодавством. Обмін та повернення товару проводиться при наявності товарного або касового чека. Кожен покупець інтернет-магазину забезпечується швидким обслуговуванням, компетентною консультацією з будь-якого питання, індивідуальним підходом й оперативною доставкою товару в будь-який куточок нашої країни. Скористатися послугами привітного сервісу користувачі можуть з понеділка по п'ятницю.