Навіть якщо донечка чи син успадкували батьківські риси у зовнішності, вони все одно відрізнятимуться характером та темпераментом. Темперамент – це те, чим вирізняється кожна людина, один з тих складників індивідуальності, який і робить кожного з нас собою. Характер малюка може визначати, які іграшки йому більше подобатимуться, або в які ігри він любитиме грати.

З непосидючою дитиною буває важко, їй складно бути слухняною чи зупинитись, коли просять. Енергія в ній вирує, а емоції часто б’ють через край. Такі дітки дуже активні, рухливі, галасні та люблять компанію. Батькам часто може бути непереливки з таким малюком-енерджайзером. Важко змусити його всидіти на місці чи заспокоїтись. Допомогти згладити недоліки темпераменту можуть вдало підібрані іграшки для дітей.

На щастя, зараз можна придбати які завгодно корисні забавки, варто лише зайти на сайт інтернет-магазину Toys4brain.com.ua, та вибрати необхідні іграшки.

Творчість для приборкання бурхливого характеру

Часто малюку-непосиді важко приборкати занадто розбурхані емоції. Батькам важливо помітити такий момент та допомогти дитині заспокоїтись. Потрібно перемкнути увагу малюка на більш спокійну гру – наприклад складання конструктора. Розвиваючі іграшки, які потребують уваги та фантазії, дозволять дитині зосередитись та заспокоїтись.

Дітям, що не можуть всидіти на місці та надто емоційно реагують, корисні іграшки, які дозволяють проявити творчість. Це можуть бути конструктори з яких можна скласти не одну, а кілька різних фігурок. Важливо залишати можливість малюку пофантазувати і створити щось нове.

Для непосид молодшого віку корисними будуть іграшки для дітей у вигляді наборів дерев’яних кубиків. Маючи гладку текстуру та приємні пастельні кольори, такі іграшки допоможуть розвивати моторику рук малюка.

Розвиваючі іграшки для дитини-дзиґи

Нажаль, такий тип темпераменту, який нагородив дитину непосидючістю, активністю та надмірною емоційність, може перешкоджати успішному навчанні в школі. Розвиваючі іграшки покликані допомогти малюкові в цьому.

Для цікавої та корисної гри можна обрати найрізноманітніші навчальні набори:

  • конструювання вітряного генератора;

  • збирання моделі сонячної системи

  • для розуміння принципів роботи електрики;

  • для пояснення законів Ньютона;

  • проведення хімічних дослідів;

  • вирощування кольорових кристалів та ін.

Так дитина зможе і розважитись, і легко зрозуміти та засвоїти необхідні знання.

Іграшки, щоб проводити час разом

Такі дітки зазвичай дуже товариські, вони віддають перевагу іграм у компанії. Тому обираючи іграшки для дітей потрібно враховувати можливість грати вдвох, чи навіть долучати більше учасників. Малюк радітиме товариству і більше старатиметься виконати всі завдання.

Для батьків це чудова нагода побути зі своїм сином чи донькою, та пояснити, як потрібно уважно та послідовно виконувати умови завдань. Іграшки, що змушують сконцентруватись, допоможуть такому малюку навчитись бути уважним, а також дадуть можливість пригасити бурхливі емоції.

Купуючи розвиваючі іграшки, чи конструктори, чи набори для творчості, батьки, не забувайте, що це чудова нагода побути зі своїм малюком, допомогти йому краще зрозуміти себе та світ навколо!