Студія масажного мистецтва Наталії Безвуляк вже існує давно, і за цей час, ми допомогли сотням клієнтів вилікувати недуги, відновити енергетичний баланс, знайти гармонію і душевну рівновагу. Процедури, що допомагають впоратися зі стресами, дуже популярні серед жителів мегаполісу в ритмі сучасного життя великого міста розслабитися і привести думки в порядок самостійно дуже проблематично. Хто не знає спа процедури Львів, що дарують спокій і безтурботність? Але так чи ефективні ці процедури в лікуванні стресів? Повірте, не тільки в спа­центрах можна розслабитися в приємній атмосфері комфорту і відчути всю красу масажу каменями.

У нашому центрі стоун терапії у Львові, Ви зможете відчути себе на спа­курорті. Як вже стало зрозуміло з назви, стоун терапія Львів це масаж гарячими і холодними каменями. Для лікування камені нагріваються і охолоджуються особливим чином, викладаються в певній кількості на активні точки. Тепло від нагрітих каменів, як і холод від охолоджених, проходить глибоко в тіло і впливає не тільки на активні точки, а й на внутрішні органи і несе в собі тільки позитивний ефект. Фахівці нашого медичного центру володіють унікальною технікою, яка поєднує в собі не тільки масаж камінням обличчя і тіла, а й аромотерапию, музичну релаксацію і комплексний точковий масаж. Масаж стоунтерапії не має протипоказань.

Масаж гарячими каменями можна використовувати не тільки для лікування захворювань, але і для профілактики. Масаж Львів чергуванням холодних і гарячих каменів має ще більш видимий ефект за рахунок активізації мікроциркуляції в тканинах. камені масаж Діагностика і лікування. Лікуванню стоунтерапія повинна передувати якісна діагностика, за результатами якої, лікар самостійно визначає методику лікування. Залежно від діагнозу, визначається, які активні точки організму будуть задіяні на кожному сеансі стоунтерапии, чи буде масаж здійснюватися тільки гарячим або поєднанням гарячих і холодних каменів, а так само їх розміри і види.

Дуже важливим моментом вибір методики лікування каменями. Для одних пацієнтів підійде масаж круговими рухами, для інших достатнім буде температурного впливу на активні точки, для деяких випадків ж може застосовуватися техніка вібрації (постукування каменю по каменю). Так само лікар може об'єднати сеанс масажу з су­ джок терапією. Лікування камінням засноване на температурному впливі на судини чергуванні режимів тепла і холоду. За яких же захворюваннях найбільш ефективний масаж гарячими каменями? Перш за все це «хвороби холоду», якими супроводжуються багато захворювань. Масаж гарячими каменями ефективний при хворобах хребта, їм лікують нирки, він прекрасно заспокоює нервову систему і бореться з радикулітом.

Підвищення імунітету теж важлива річ, і масаж гарячими каменями справляється з цим завданням цілком успішно. Техніка чергування холодних і гарячих каменів ефективна при порушеннях секреції сальних і потових залоз, слабкої мікроциркуляції крові, проблеми шкіри, головних болях і бессонниці. Дуже важливий розслабляючий ефект масажу. Позбавлення від стресу і релаксація позитивно позначаються на жіночому гормональному фоні. Стрес і гормональний дисбаланс, як відомо, викликають зморшки, сприяють розвитку целюліту і раннього старіння організму. Ефект помітний вже з першого разу, але для повного одужання, підвищення тонусу і еластичності шкіри і м'язів, виведення шлаків і токсинів з організму необхідно не менше 5­6 сеансів.