Аромат - це рідка емоція! Парфумерні композиції складаються із запашних композицій і настоїв. У кожного з нас, є свій улюблений аромат, завдяки якому ви виділяєтеся серед оточуючих. Для деяких запах визначає, ким вони є, і коли він стає частиною вашого повсякденного життя, фірмовий аромат може забезпечити почуття близького знайомства. Не забудьте відвідати парфумерний інтернет магазин «Notino». Жоден інший інтернет-магазин парфумерії не зрівняється з нашими високоякісними автентичними продуктами, бездоганним обслуговуванням і задоволеністю клієнтів. Ми продаємо величезну різноманітність духів; брендові парфуми, одеколон або туалетна вода, тут є все, найнижчими цінами. Рекомендуємо скористатися нагодою величезного вибору парфумерних колекцій, і придбати парфум вікторія сікрет. Це відома торгова марка з вишуканими і унікальними ароматами. Перегляньте наш приголомшливий асортимент витончених духів і зробіть свій вибір!

Як вибрати парфуми?

Для пошуку ідеального аромату, необхідно вибрати відповідний запах.

  • Квітковий. Ці духи романтичні і складні. Вони вселяють впевненість, чуттєвість і любов нотами троянди, жасмину і лаванди.
  • Дерев'яні ноти з таких інгредієнтів, як пачулі і сандал, надають духам грунтовну, спокійну індивідуальність. Вони випромінюють атмосферу таємничості і дають вам відчуття натхнення.
  • Підбадьорливі, освіжаючі аромати, такі як цитрусові, м'ята і аромат зеленої трави, підходять для людей будь-якого віку.
  • Ностальгічні аромати, такі як ваніль, кава приємні і створюють відчуття комфорту. Ці аромати нагадують про теплом гостинності і викликають почуття задоволення.

Як наносити духи?

Парфуми можна нанести на зап'ясті, зону декольте, невеликою кількістю одним дотиком, не втираючи. Тертя руйнує молекулу запаху і може призвести до більш швидкого зникнення. Концентрація парфумів - це відсоток чистого ароматичної олії по відношенню до стабілізуючим інгредієнтів, який визначає тривалу силу. Чистий парфумерія: від 15 до 30 відсотків парфумерного масла, це найпотужніша концентрація. В цьому випадку, нанести аромат можна тільки один раз протягом дня.

Чому ми?

1.      Ми пропонуємо тільки кращі вишукані парфуми та унікальні аромати від провідних будинків моди по всьому світу, за зниженими цінами.

2.      Тільки справжні аромати;

3.      Найнижчі ціни без додаткових комісій і платежів;

4.       Швидка доставка по вашому бажанню по всій території країни;

Інтернет магазин «Notino» пропонує тільки найкращі, 100% автентичні продукти за цінами, які може собі дозволити кожен.