В Україні напередодні свят створюється квітковий ажіотаж: попит на квіткову продукцію збільшується в багато разів і вигідним рішення для підприємців є придбати квіти оптом дешево.

Прекрасне поєднання позитивних почуттів і витонченого подарунка ― квіти є чудовою прикрасою будь-якого торжества. Радісні емоції одержувача подарунка з квітів – гідна нагорода дарувальнику за увагу і бажання будити світлі почуття. Хіба можна уявити будь-яке свято без квіткових букетів?

Квіти оптом купити можна прямо зі складу

Одне з головних завдань будь-якого успішного бізнесу-аналіз не тільки конкурентів, але і постачальників. Успіху досягає той, хто чудово орієнтується на ринку закупівель, може знайти надійного постачальника, а з ним – конкурентний затребуваний продукт за адекватною ціною.

Оптовий продаж квітів - наше основне завдання і ми спеціалізуємося на ній краще, як ніхто інший. Знаючи всю специфіку квіткового бізнесу, ми орієнтуємося на якість наших послуг і можемо з легкістю гарантувати, що вигідно купити свіжі квіти оптом в Київі можливо тільки в нашій компанії.

Щоб придбати оптом квіти у нас, досить:

  • бути особою, що займається продажем квітів або підприємцем оптової та роздрібної торгівлі квітами (виключень в цьому питанні немає);
  • визначитися з бажаними обсягами квіткової продукції (квіти продаються коробками і упаковками);
  • зв'язатися з нами за телефонами на нашому сайті і зробити замовлення (ми готові відповісти на всі, що виникають у вас питання, по оптовій покупці квітів в будь-який час).

Троянда не випадково вважається королевою квітів. Це дивовижне творіння природи поєднує в собі прекрасні форми і ніжність пелюсток на високому стрункому стеблі. Витончена троянда схожа на образ дівчини, заточений у прекрасний, чарівний квітка, здатний викликати в душі глибокі почуття і дарувати радість.

Найкращі троянди ростуть далеко за кордоном Київа і нашої країни: в Еквадорі, Кенії, Голландії, Ізраїлі...але це абсолютно не позначається при перевезенні на збереження квітки. Свіжі квіти оптом Київ отримує від прямих постачальників і це суттєво відбивається на ціні для наступних покупців. На нашому сайті вартість троянд і інших квітів дуже вигідна, так як виключає участі посередників.

Якщо ви хочете отримати квіти, свіжозрізані прямо з плантацій, то це можливо тільки в нашій компанії. Ми співпрацюємо безпосередньо з фермами, що вирощують квіти високого класу, і зріз квітів здійснюється на наше замовлення.

Ми доставимо для Вас квіти в будь-яку точку країни і гарантуємо найвищу якість!