Перевірка контрагента за ІПН або ЄДРПОУ є надзвичайно важливою процедурою у сучасному бізнес-середовищі. Отримана в ході перевірки інформація дозволить вам дізнатися всю правду про компанію чи ФОПа, з яким ви плануєте встановити ділові відносини. Ці дані допоможуть вам уникнути ризиків, відмовитися від ненадійних партнерів, які можуть негативно вплинути на репутацію вашої компанії та знизити її прибутковість. І головне, що всі ці дані ви можете отримати лише за 5 хвилин. Для цього вам необхідно перейти за посиланням https://www.6264.com.ua/list/199387 та скористуватися пошуком онлайн!

Що таке ІПН та ЄДРПОУ та яку інформацію можна отримати за цими даними всього за 5 хвилин?

ІПН та ЄДРПОУ - це ідентифікатор платника податків (для фізичних та юридичних осіб, відповідно). Він присвоюється компанії на весь час її існування і не може бути змінений. Тому, за цим ідентифікатором ви можете дізнатись чи дійсний статус компанії, чи активна її діяльність, або ж, знаходиться у стадії припинення.

Більш детально про перевірку ІПН та дані, які ви отримуєте:

  • статус компанії (“не перебуває в процесі припинення”, тобто ФОП функціонує, або ж припинено, або в процесі припинення);
  • реєстраційні дані - керівник, дата реєстрації, юридична адреса;
  • види діяльності, що здійснює контрагент;
  • наявність штрафів, санкцій, податкових або інших заборгованостей;
  • судові справи, що провадилися стосовно контрагента, та інше.

Вся зазначена інформація збирається з державних реєстрів в автоматичному режимі. Пошук здійснюється протягом кількох хвилин. У той час, дані, які ви отримаєте, допоможуть вам відсіяти потенційно ненадійних партнерів, контрагентів, які можуть спричинити вам збитки, та співпраця з якими є надто ризикованою!

Тому радимо скористатися пошуком, адже всі необхідні дані ви отримаєте за якихось 5-хвилин, або й того менше!