Папір з покриттям, або без?

Документи для повсякденного використання найчастіше без покриття. Це буде означати, що вони не дуже міцні. Якщо купити папір офісний, такий папір з покриттям, має спеціальне покриття, яке буде дуже добре відображати  кольори і забезпечить отримання кращого контрасту. Буде працювати,  для друку фотографій. На папері з покриттям потрібно перевірити, чи є воно одностороннім, або двостороннім. У нас також є водонепроникний папір, який має спеціальне покриття, завдяки якому картки захищені від впливу води.

З блиском або без?

Також слід замислитися над тим, чи  такий папір для нотаток ціна буде підготовлений з блиском або без. Вибір повинен бути продуманий з того, який ефект хочете отримати. Слід мати на увазі, що кольорові фотографії виглядають краще на папері з блиском.

Освіта

На гарному папері, волокна повинні бути добре розподілені. Це можна перевірити, але це досить складно, особливо, що купуючи  загорнуту  стопу. Коли її розібрати, ви можете подивитися через аркуш на світло,  якщо поширюється рівномірно, це волокна добре розподілені. Папір з вторинної сировини має екологічний характер, але через невеликі забруднення на його поверхні, він не буде придатний для використання в принтерах для друку фотографій або зображень.

Яскравість

Яскравість, це теж такий елемент, який приймається до уваги, коли купують папір ерідан. Якщо ви шукаєте таких карток, на яких печатка буде мати відповідний контраст, саме яскравість такого паперу буде доречна. Це фактор, який визначає відтінки білого паперу. Чим вище цей коефіцієнт, тим вище буде яскравість паперу.

Непрозорість

Добрим папером буде той, на якому надруковані фотографії не будуть пробиватися на іншу сторону.

Гладкість

Гладкість паперу може мати значення для друку. Тому чим більше буде ця гладкість і менше шорсткість, тим кращої якості буде виконаний  друк.