Добре взуття, дозволяє Вам не ходити, а літати не відчуваючи землі під ногами. Звичайно, Ви можете і далі натирати собі мозолі новою парою черевиків та мріяти про можливість шити взуття на замовлення. А можете скористатися нашими порадами і дізнатися, як вибрати якісне взуття, як правильно підібрати взуття по нозі, і як доглядати за взуттям, щоб вона прослужила Вам довгий час залишалася у відмінному стані. Практичне і зручне взуття вам завжди може запропонувати інтернет-магазин на http://pompidou.com.ua

Перше і найголовніше правило – вибирайте взуття по погоді. Не варто носити літнє взуття восени або навесні, а демісезонне взуття в зимовий час. Цікавтеся прогнозом погоди, можливістю випадання опадів або утворення ожеледі і надягайте взуття, розраховану на дані погодні та кліматичні умови. Це просте правило дозволить Вам не тільки тривалий час носити вподобану пару взуття, але і істотно заощадити на її ремонті.

Придбати взуття baldinini львів можна у нашому магазині.

Правило друге – на сезон у Вас повинно бути від двох і більше пар взуття. З одного боку, здається, що це недозволена розкіш, проте практика показує зворотне. Одна пара весняно-осіннього взуття, по-перше, прослужить Вам максимум один сезон, по-друге, при першому ж намоканні суттєво обмежить можливості Вашого пересування.

Мокасини чоловічі львів купити можна у нас.

Жінці на період весна-осінь рекомендується мати мінімум 3 пари туфель з каблуком різного рівня, від двох і більше пар чобіт, напівчобіт або ботильйонів, не кажучи вже про практичні балетках, кросівках, гумових чоботях чи туфлях. Чоловікам рекомендуємо на час переходу від літа до зими і назад, запастися двома-трьома парами туфель, мінімум двома парами черевиків і, звичайно ж, не забути про спортивне взуття.