Облаштування системи опалення - процес, що вимагає використання якісного і надійного устаткування. Обрана техніка повинна відповідати вимогам безпеки і економності. Саме таку і пропонує «Барський Машзавод», який виробляє і пропонує широкому колу покупців високоякісний одноконтурний котел . Це сучасне обладнання, яке дозволяє обігрівати великі і малі приміщення та додатково економити енергоресурси.

Головні переваги

Одноконтурні котли завдяки своїй надійності придбали величезну популярність в побуті і в виробництві. Секрет затребуваності в перевагах такого обладнання:

  • Система автоматичного контролю - працюють в оптимальному режимі горіння, ефективно витрачають паливо, а тому дозволяють значно економити на опаленні.
  • Дозволяють створювати каскадні схеми, які дають можливість регулювати розбіг потужності - від невеликої (50 кВт) до високої (понад 1000 кВт). Використовувані в схемі котли можуть працювати від єдиної автоматичної системи.

Додаткова особливість і безперечна перевага одноконтурних котлів - це їх доступна вартість. Це якісний і недорогий варіант, який може бути використаний для обігріву як великих, так і малих приміщень.

Який тип вибрати?

Класифікація обладнання з одним контуром проводитися з урахуванням деяких конструкцій виробів:

  • За способом монтажу - підлогові і настінні варіанти. Другий варіант компактний, перший - потужний і надійний.
  • За типом камери згоряння - відкрита і закрита. Перша передбачає відведення продуктів згоряння традиційним способом. Камери закритого типу передбачають застосування турбін, які качають повітря і примусово відводять продукти згоряння.
  • За принципом застосування теплової енергії - конвекційні і конденсаційні. Перша модель передбачає нагрів теплоносія тільки за рахунок згоряння газової суміші або палива. Конденсаційні варіанти мають в складі додатковий теплообмінник, який буде забирати теплову енергію від відпрацьованих газів.
  • За матеріалом, з якого виробляється теплообмінник. Для виготовлення найчастіше застосовують стати або чавун. Другий не боїться корозії, дозволяє використовувати продукцію тривалий час. Сталь довговічна і не боїться теплових перепадів.
  • За способом розпалювання - можуть бути встановлені п'єзоелементи або автоматична система.
  • За типом пальника - стандартні і моделюються елементи.

Котлы любого типа на сатйі ligaterm.com.ua, изготовленные «Барским машзаводом», отличаются высоким уровнем КПД (не менее 90%), бесшумностью в работе, оригинальностью конструкции, что позволяет использовать их в различных системах отопления.