Успішна реабілітація наркоманії в центрі «Сім доріг»

Наркоманія набуває все більшої популярності і намагаючись вирішити проблему, не піддаючи її розголосу, зневірені люди проходять численні курси детоксикації і кодувань, звертаються до знахарів і ворожок, роблять спроби вилікуватися самостійно. Тільки грамотне медикаментозне лікування і психологічне відновлення, яке пропонує харківське відділення наркологічного центру «Сім доріг», здатне допомогти людині повністю позбутися від наркологічної залежності.

Лікування і реабілітації наркозалежних

Психологічна допомога та індивідуальний підхід

Фахівці нашої клініки намагаються не просто усунути хімічну залежність від наркотика шляхом детоксикації, але і усунути психологічні проблеми, що спровокували розвиток захворювання. Психологи шукають індивідуальний підхід до кожного зі своїх пацієнтів, використовуючи методи тестування, психоаналізу, індивідуальних консультацій, виявляють причини наркоманії. Наступне завдання полягає в тому, щоб допомогти людині усвідомити, як руйнівно впливають на його життя наркотики, знайти усвідомлене бажання повернутися до тверезості і дати для цього відповідні інструменти.

Анонімне лікування - запорука спільної взаємодії

Доведено, що конфіденційне лікування наркоманії в Харкові допомагає пацієнтові відкритися і розслабитися, довіритися фахівцям. Афішувати своє перебування в спеціалізованому лікувальному закладі не потрібно. Розголос і взяття на облік, що практикуються в наркологічних закладах, створюють чимало проблем в подальшому житті пацієнта. Хворі приватних спеціалізованих клінік захищені від цього.

Медична допомога та фізична реабілітація

Фізичному здоров'ю і відновленню приділяється належна увага. Після проведення детоксикації, що дозволяє усунути стан наркотичної ломки, для пацієнтів розробляються програма фізичної реабілітації, що включає в себе дотримання режиму дня, прогулянки, спортивні тренування, вітамінотерапію і дієтотерапію. Також надається допомога з лікуванням супутніх захворювань та наслідків наркотичної залежності.

Умови проживання: комфорт і затишок

Співробітники центру приділяють увагу не тільки грамотному лікуванню, а й створення комфортних умов для проживання своїх підопічних. Центр нагадує не клініку, а затишний заміський котедж, оснащений сучасними меблями, технікою. Реабілітанти проводять свій час в прилеглому до території парку, відвідують сауну, спортзал. Для них проводяться різні цікаві культурно-масові, розвиваючі заходи.

Консультація безкоштовна

+380 (96) 765 35 77

+380 (99) 527 59 60

Основні принципи роботи з пацієнтами

При роботі з наркозалежними хворими, фахівці керуються такими ключовими принципами:

  1. Індивідуальний підхід.

  2. Відкритість і чесність.

  3. Шанобливе і доброзичливе ставлення.

  4. Професіоналізм.

  5. Високий рівень кваліфікації та компетентності фахівців.

  6. Застосування довгострокових методів лікування наркотичної залежності.

Соціальна адаптація: завершальний етап в терапії

Допомога в соціальній адаптації колишнім наркозалежним пацієнтам надають не всі спеціалізовані установи, а вона має велике значення не тільки для закріплення результатів, отриманих в ході лікування, але і для профілактики рецидивів. Також центром «Сім доріг» надається терапевтичний супровід, який включає в себе психологічну та соціальну допомогу, спрямовану на підвищення якості життя реабілітантів.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися на офіційний сайт центру «Сім доріг» https://sevenroads.org.ua/uk/kharkiv .