Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Реабілітаційний центр «Реванш +» у Харкові пропонує кваліфіковану допомогу в боротьбі з наркоманією та алкоголізмом. Пройшовши повний курс реабілітації - від детоксикації до соціальної адаптації, людина зможе побороти небезпечне захворювання і повернутися до повноцінного, здорового життя.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Стадії лікування

Реабілітація залежних пацієнтів - це складний, комплексний процес, що включає в себе наступні етапи:

  1. Зняття абстинентного синдрому (похмілля, наркотичної ломки) - міра першої допомоги, яка може проходити як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.

  2. Попередня діагностика - комплексне обстеження, що дозволяє поставити точний діагноз, виявити особливості конкретного клінічного випадку, підібрати оптимальне лікування. Включає у себе медичне обстеження та психологічні консультації. Далі фахівці розробляють для пацієнта індивідуальний терапевтичний курс, враховуючи отримані результати діагностики, стаж залежності, фізичний і психоемоційний стан хворого, а також його характер, темперамент, психотип.

  3. Детоксикація організму - важливий крок до одужання, що дозволяє купірувати хімічну залежність, очистити кров від залишків штучних допінгів, стабілізувати стан хворого. Проводиться досвідченими фахівцями за допомогою медикаментозних методів. Препарати і частота крапельниць для детоксикації підбираються в індивідуальному порядку.

  4. Психологічна реабілітація - основна стадія лікування, спрямована на формування правильних мотивацій, виявлення та усунення чинників, що спровокували розвиток залежності. Все починається з індивідуальних психологічних консультацій, психоаналізу, до яких приєднуються заняття у групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», арт-терапія, сімейна психотерапія, працетерапія, Гештальт-терапія. Основна мета психокорекції - допомогти людині свідомо відмовитися від вживання штучних допінгів, змінити життєві цілі та орієнтири, навчитися самостійно справлятися з виникаючими проблемами і труднощами.

  5. Соціальна адаптація - допомагає колишнім залежним людям впоратися з кризою, що виникають після повернення у звичне середовище, знайти своє місце в суспільстві, уникнути можливого рецидиву. Постреабілітаціонной програми також розробляються індивідуально з урахуванням особливостей характеру, темпераменту, цілей та особистісних особливостей кожного залежного.

Пройшовши всі стадії реабілітації, людина позбавляється як від фізичної, так і психологічної залежності. Більш того, якість життя реабілітантів після завершення лікування у значній мірі підвищується. Багато випускників центру змінюють професію, починають займатися творчістю або знаходять себе у волонтерській діяльності.

Харківська філія клініки «Реванш +» працює цілодобово, без перерв і вихідних днів. Отримати безкоштовну індивідуальну консультацію завжди можна в телефонному режимі або на сайті https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua .